Course Information

This course provides access to videos, webpages, and printed materials that teachers need to guide students through the Learn, Grow, Eat, & Go program.

The week-by-week resources will support you and your students' completion of the 10 weeks with 2 lessons per week unit of study.

Please visit the JMG Kids webpage for more information.

Price: $56.00
Quantity: